W derbach wygrały dziewczyny Tucholanki Bór

Piłka nożna – rozgrywki młodzieżowe

Młodzik D1 – IV liga, grupa 1

Rawys Raciąż – Tucholanka Bór Tuchola 1:6 (0:4)

Bramki dla Tucholanki Bór zdobyły: Małgorzata Reichelt – 2, Laura Włoch, Aleksandra Szamocka, Dominika Rossek, Wiktoria Szymańska – po 1.

Mecz sędziował Dominik Rybacki z Piastoszyna

W przedostatniej kolejce rozgrywek młodzików D1 chłopcy Rawysa Raciąż podejmowali na własnym boisku drużynę dziewcząt Tucholanki Bór Tuchola (jest to jedyna drużyna dziewcząt w grupie chłopców). Zgodnie z przewidywaniami dziewczyny z tucholskiej drużyny wygrały to spotkanie 6:1 (4:0). Umiejętności drużyn były widoczne na boisku, co pokazał to wynik spotkania. Szkoleniowiec Tucholanki wprowadzał do gry zawodniczki młodsze – rocznika 2011-2012, które mają się ograć ze starszymi koleżankami. Przez cały mecz piłkarki miały przewagę i zdecydowanie większa ilość okazji na zdobycie bramek. W pierwszej połowie padły cztery gole a strzelczyniami były: Małgorzata Reichelt 2, Laura Włoch i Aleksandra Szamocka. Druga połowa była podobna do pierwszej i sporo akcji pod bramka Rawysa. Jednak padło niej bramek. Jedyną bramkę Rawys zdobył po błędzie obrony piłkarek. Po krótkim czasie tucholanki zdobyły dwa gole po strzałach Dominiki Rossek i Wiktorii Szymańskiej. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 (4:0) dla Tucholanki Bór Tuchola.

Tucholanka Bór grała w składzie: Zuzanna Nowacka – Laura Włoch, Małgorzata Reichelt, Paulina Kamińska, Wiktoria Szymańska, Anna Mogą, Weronika Rzońca, Dominika Rossek, Patrycja Borucka. Na zmiany wchodziły: Wiktoria Cybulska, Paulina Woźniak, Aleksandra Szamocka, Wiktoria Mazurkiewicz. Trener Marek Zienkiewicz.

Wyniki: Kolejka 13

• Start Warlubie – Grom Osie 1:1
  • Pol-Osteg Pomorzanin Serock – Fala Świekatowo 2:2
  • Rawys Raciąż – Tucholanka II Bór Tuchola 1:6
  • Gwiazda Sypniewo – Wisła Gruczno 0:10