Szachy

Gostycyn zaprasza na mistrzostwa w królewskiej grze

Zapraszamy do udziału w turnieju szachowego o mistrzostwo powiatu tucholskiego i gminy Gostycyn w szachach szybkich P,10. Turniej rozgrywany jest pod patronatem Łukasza Schreibera Posła na Sejm RP

Turniej odbędzie się w dniu 28 stycznia 2017 roku /sobota/ w Gostycynie w Domu Dziennego Pobytu „Senior Wigor” przy ul. Słonecznej 4.

Mistrzostwa rozpoczynają się o godz.10,00. Zapisy od godz.9,00 do 9,45 w dniu turnieju na sali gry lub SMS na nr. Tel. 505 146 996. Czas gry po 10 min. na każdego zawodnika. Ilość rund turniejowych – 9. Przy zapisach należy uiścić wpisowe za udział – seniorzy pow. 18 lat 20,00, juniorzy 10,00 zł. Turniej otwarty dla każdego szachisty rozgrywany będzie w kategoriach: Open, kobiety, zawodnicy z powiatu tucholskiego, zawodnicy z gminy Gostycyn, juniorzy do lat 8, 12 i 16.

Nagrody z wpisowego dla zwycięzców kat. Open (3-miejsca), nagrody rzeczowe i puchary dla pozostałych kategorii. Organizator zapewnia zimne i ciepłe napoje oraz słodycze.

Organizator ma prawo przed samym turniejem w zależności od ilości chętnych do gry zmienić punkty regulaminu. Wyłonieni w zawodach mistrzowie gminy i powiatu otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy.

 

Piotr Broszkiewicz