GLKS Osielsko – Tucholanka-Kobiak Tuchola 3:3 (1:2)

Adrianna Lipowska (13,68), Aleks Motylska (58) – Kinga Murawska (22), Monika Michalska (28), Agata Kaźmierczak (53).

Tucholanka-Kobiak: Nikola Wegner – Aneta Fojut, Julia Petrus, Oliwia Lesikowska, Dagmara Tomaszewska, Barbara Piekarska (74 Wiktoria Pałubicka), Wiktoria Niemczewska, Anna Kamińska, Monika Michalsa (Natalia Górka), Agata Kaźmierska (76 Karina Zienkiewicz Kinga Murawska. Trener Marek Zienkiewicz.

GLKS Osielsko: Martyna Kopeć – Adrianna Lipowska, Katarzyna Misiorek (75 Maja Smolik), Marta Kryszak, Martyna Chmara, Wiktoria Bogusławska (41( Aleksa Motylska), Kinga Cisoń (58 Ewa Kralewska), Wiktoria Pawlak, Klaudia Piesik (64 Olga Gmerek), Julia Kamińska, Aleksandra Rosiak. Trener Filip Skory.

Wynik meczu w Żołędowie poniżej oczekiwań 3:3 (1:2). W tym spotkaniu nie grały w zespole tucholskim: Patrycja Sosna, Marta Fierek, Natalia Miszke i Agnieszka Grzempa, co było sporym osłabieniem. Mimo tego mecz był do wygrania a rezultat 3:1 w 53 minucie był dobrym wynikiem. Niestety trochę nieuwagi i kilka błędów obrony w ciągu 10 minut doprowadziło do remisu. Chociaż tucholanki miały kilka sytuacji do wykorzystania i tu brakowało nieco szczęścia przy oddawaniu strzałów na bramkę gospodyń. Należy także zaznaczyć, że gospodynie zagrały dużo lepiej niż w rundzie jesiennej, bowiem doszło kilka dobrych zawodniczek jak Adrianna Lipowska i Marta Kryszak.