Liga kobiet Piłka nożna

Mimo przegranej 1:3 dobry mecz dziewcząt Tucholanki-Bór

Piłka nożna kobiet – II kolejka młodzik Grupa 5

2 kolejka

Tucholanka-Bór Tuchola – Start Warlubie 1:3 (1:1)

Martyna Szymańska (19) – Jakub Orzechowski (8), Bartosz Szymański (51, 58).

W drugiej kolejce rozgrywek w klasie młodzika piłkarki Tucholanki-Bór podejmowały drużynę chłopców Start Warlubie. Po pierwszej połowie spotkania był wynik remisowy 1:1 a bramkę zdobyła Martyna Szymańska w 20 minucie wyrównując na 1:1. Początek drugiej polowy zapowiadał się dobrze, bowiem nasze piłkarki wyrobiły sobie przewagę i były okazje na zmianę wyniku, ale skuteczność strzelecka była słabsza. Także gol kip[er gości znakomicie obronił kilka strzałów, które mogły zmienić wynik. Jednak końcówka spotkania z dwoma błędami obrony zakończyła się utrata dwóch goli i mecz zakończył się przegraną 1:3 (1:1). Mimo tej przegranej dziewczyny zagrały z chłopcami dobry mecz, który zapewne przyniesie korzyści w procesie szkoleniowym, jak również ograniem się z męska piłką.

Tucholanka-Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska (31 Oliwia Grzegorek) – Martyna Szymańska, Patrycja Gwizdała, Laura Włoch, Wiktoria Wytrążek, Martyna Rekowska, Martyna Lackowska, Małgorzata Reichelt, Wiktoria Regent.

Na zmiany wchodziły: Paulina Kamińska, Oliwia Koczalska, Kamila Podlewska, Nikola Cygan, Patrycja Borucka. Trener Marek Zienkiewicz.

 

1. Wisła Nowe 2 4 12 – 6
2. Start Warlubie 2 4 7 – 5
3. Tucholanka III Bór Tuchola 2 0 3 – 11

Kolejny mecz tucholanki zagrają 12 września (sobota) godzina 15.00 na Stadionie Miejskim OSiR w Tucholi a rywalem będzie drużyna chłopców Wisły Nowe.

navigate_before
navigate_next