Klasa A

Porażka w pierwszej kolejce i zwycięstwo w drugiej z beniaminkiem w Sępólnie Kraj.

Piłka nożna – klasa A

Grupa I

Początek sezonu dla piłkarzy Tucholanki Hydrotor nie był zbyt udany i przegrali z niewygodnym rywalem Krajną 2:3 (1:1). Mimo niezłej gry w pierwszej połowie i wyniku remisowym 1:1, to druga część już słabsza i sporo błędów młodej obrony. Drużyna Krajny jest dla tucholan bardzo trudnym rywalem i w ostatnich latach nie ma sposobu na zdobycie punktów Sępólnie Kraj.

KOLEJKA 1

Krajna Sępólno – Tucholanka Hydrotor Tuchola 3:2 ( 1:1 ). Bramki: Fierek (43,55) Tucholanka Hydrotor: Oskar Domeracki, Mateusz Wiśniewski, Mateusz Kociński, Gracjan Pędowski, Mikołaj Górka, Bartosz Babiński, Tomasz Słomiński, Jarosław Ostrowski, Dominik Fierek, Mirosław Ostrowski, Patryk Kaszczyszyn.

KOLEJKA 2

W drugiej kolejce tucholski zespół ponownie zagrał w Sępólnie Kraj., ale tym razem gospodarzem był beniaminek LZS Gryf Piaseczno. Oczekiwano, że Tucholanka Hydrotor wygra wysoko, jak uczynił to Rawys Raciąż w ubiegłym tygodniu, gdzie rozgromił beniaminka aż 8:0. Niestety, naszym piłkarzom przyszło ciężko walczyć z ambitnym zespołem z Piaseczna, tym bardziej, że na meczu był obecny starosta Sępoleński a zarazem mieszkaniec Piaseczna Jarosław Tadych. Tucholanka Hydrotor od początku spotkania przejęła inicjatywę i rzadko pozwalała piłkarzom Gryfa przechodzić środkową strefę boiska. Ta przewaga dała prowadzenie po strzale Patryka Kaszczyszyna. Jednak przed przerwą wyrównał niezawodny Kamil Jeliński a chwilę po tej bramce wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Tucholska drużyna nie dała za wygraną i najpierw wyrównał na 2:2 Jarosław Ostrowski a następnie Patryk Kaszczyszyn ustalił wynik meczu na 2:3 dla naszego zespołu.

TUCHOLANKA HYDROTOR: Domeracki, Kociński, Wiśniewski (63. Nelke), Słomiński, Babiński, Fierek (80. Grabowski), Górka (46. Bugaj), Kaszczyszyn (88. Budzyński), M. Ostrowski, J. Ostrowski, Pędowski.