Aktualności

Przegrany mecz o pierwsze miejsce

Piłka nożna – liga wojewódzka U-13

MLKS Tucholanka Tuchola – UKS Szóstka Inowrocław 1:6 (1:2)

Aleksandra Szamocka 14′ – Amelia Sadowska 8′, 21′ 56′, Antonina Jankowska 46′, 64′, Katarzyna Poliwka 51′. Mecz sędziował Tomasz Linke.

Mecz młodziczek Tucholanki z drużyną UKS Szóstka Inowrocław był decydujący o pierwszym miejscu w lidze. Niestety, tylko w pierwszej połowie meczu tucholanki były równorzędną drużyną i przegrywały 1:2. Druga część meczu to już pełna dominacja na boisku dziewcząt z Inowrocławia i ostatecznie mecz zakończył się przegraną borowiaczek 1:6 (1:2). Jedyną bramkę dla Tucholi strzeliła Aleksandra Szamocka w pierwszej połowie meczu.

Tak, więc ligę wojewódzką wygrała drużyna Inowrocławia, przed Aleksandrowem Kujawskim i Tucholą.

Składy:

MLKS Tucholanka Tuchola: Wiktoria Mazurkiewicz – Maja Błaszkowska, Józefina Gwizdała, Małgorzata Wajdner, Lena Pipowska, Eliza Kwiatkowska, Laura Knopek, Aleksandra Szamocka, Weronika Rzońca. Na zmiany wchodziły: Rozalia Kortas, Julia Gac, Nikola Maluchnik. Trener Marek Zienkiewicz.

UKS Szóstka Inowrocław: Katarzyna Oczkowska – Julia Posadzy, Pola Konopińska, Amelia Sadowska, Weronika Jakubiak, Nisreena El-Shazly, Maria Kozłowska, Antonina Jankowska, Katarzyna Poliwka. Na zmiany wchodziły: Ewa Przybylska, Lena Racław, Karolina Paciorek, Roksana Skowron, Wiktoria Lampka. Trener Marcin Kozłowski