Aktualności

Tucholanka Bór wygrywa w Tuchomi trzeci turniej

Piłka nożna kobiet – Prometeusz Summer CUP 2021

W SOBOTĘ 3 LIPCA ULKS PROMETEUSZ TUCHOMIE PRZEPROWADZIŁ OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT PROMETEUSZ SUMMER CUP 2021. W TURNIEJU WZIĘŁO UDZIAŁ 7 DRUŻYN KATEGORII U14 I 6 DRUŻYN U10. MLODE TUCHOLANKI JUŻ PO RAZ TRZECI WYGRAŁY TURNIEJ W TUCHOMI.

Przyjemny wakacyjny czas. Turniej, gra, emocje, wspaniała organizacja, no i sukces młodych piłkarek Tucholanki Bór Tuchola. W kategorii U14 drużyna Tucholanki Bór Tuchola wygrała turniej po 6-ściu wygranych meczach i jednego remisu z gospodyniami turnieju. Na II miejscu uplasowały się piłkarki ULKS Prometeusz Tuchomie, zaś Tucholanka Bór II Tuchola zajęła III miejsce. Zawodniczką MVP turnieju została wybrana zawodniczka Tucholanki Bór – Patrycja Gwizdała.

W kategorii U10 zwyciężyła drużyna KKPN Olimpico Malbork, przed Kaperkami Puck i Ceramiką Lubliana. Najmłodsze Tucholanki Bór Tuchola dzielnie walczyły i ostatecznie zajęły IV miejsce. W tej kategorii najlepszą bramkarką została okrzyknięta Tucholanka Zuzia Nowacka.

7 Pantery/Olimpico Malbork 7 0 3 – 18

Działacze MLKS Tucholanka Tuchola bardzo dziękują za zaproszenie i grę z wszystkimi drużynami, które serdecznie pozdrawiają. Zapraszają na XI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Borów Tucholskich – 17 lipca. Kategorie U14 i U10.