Klasa A

Wygrana ze Spartą 5:0 i awans na II miejsce

Tucholanka Hydrotor Tuchola – Sparta Przysiersk 5:0 (1:0)

Bartosz Kaszczyszyn (5, 67), Patryk Kaszczyszyn (59, 85), Karol Dąbrowski (83). Sędziowali: Radosław Papierowski (Czapelki) – główny, Jakub Szuprytowski (Świecie) i Łukasz Urman (Świecie) – asystenci.

Tucholanka Hydrotor:  Oskar Domeracki – Jan Bugaj, Adrian Czapiewski (62 Przemysław Kwasigroch, Mikołaj Górka (60 Karol Dąbrowski, Bartosz Kaszczyszyn. Patryk Kaszczyszyn, Paweł Piechowski, Mateusz Renkiewicz, Dariusz Szulc (70 Tomasz Donczyk, Mateusz Wamka (75 Jakub Smoliński), Bartłomiej Wolszleger). Trener Dariusz Szulc.

Sparta Przysiersk: Mirosław Otlewski – Piotr Brachucki, Bartłomiej Brachucki, Dariusz Gerke, Przemysław Gerke, Arkadiusz Jasiński, Bartłomiej Meger, Mariusz Molus, Wojciech Rzeźnik, Waldemar sampławski, Rafał Żochowski. Trener Waldemar Brachucki.

Seria zwycięstw piłkarzy Tucholanki Hydrotor trwa i przeniosła się z rundy jesiennej na 14 kolejkę rozgrywek, ale już rundy rewanżowej – wiosennej. Tym razem zdobyczą była Sparta Przysiersk, która uległa w Tucholi zdecydowanie, bo aż 0:5 (0:1). Popisem strzeleckim popisali się dwaj bracia, Kaszczyszynowie, którzy strzelili po 2 gole i 1 Karol Dąbrowski. Pierwsza połowa spotkania nie była zbyt ciekawa, mimo, że bramka dla Tucholi padła w 5 minucie. Brakowało precyzji i może trochę szczęścia w wykańczaniu akcji. Natomiast druga polowa to już popis gry piłkarzy Tucholanki. Serię strzelania bramek rozpoczął w 59 min. Patryk Kaszczyszyn. W 67 min. Bartek Kaszczyszyn podwyższył na 3:0. Z dobrej strony pokazał się na lewym skrzydle Karol Dąbrowski, który kilkakrotnie zagroził bramce, ale dopiero udało mu się w 83 min. gdzie w sytuacji sam na sam i przy wyjściu bramkarza, aż pod linię pola karnego silnie uderzył a piłka, mimo, że otarła się o ręce golkipera Otlewskiego wpadła do bramki. Na 5 minut przed końcem meczu Patryk Kaszczyszyn ładną akcją i silnym strzałem ustalił wynik meczu na 5:0. Trzeba przyznać, że w tym meczu nie grało dwóch podstawowych obrońców: Bartosz Babiński Jarosław Ostrowski, to dublerzy doskonale poradzili sobie w linii obrony. Po tym zwycięstwie drużyna Tucholanki Hydrotoru przy jednoczesnej przegranej w Świekatowie lidera Startu Pruszcz awansowali na drugie miejsce w tabeli i wiosną powalczą o awans do ligi okręgowej. Jest to najlepszy sezon rund jesiennych od wielu lat, bowiem zawsze piłkarze Tucholanki Hydrotor rundę wiosenną mięli lepszą.

Rawys Kan-Bor w derbach ograł Myśliwca

Zdecydowane i wysokie zwycięstwo 4:0 odnieśli piłkarze Rawysa w lokalnych derbach z Myśliwcem Gostycyn. Bramki dla Rawysa zdobyli: Maciej Malinowski (karny), Wojciech Sucharski, Damian Rybacki i Daniel Pril. Sędziowali: Sławomir Mąka (Świecie) – główny,
Tomasz Linke (Tuchółka) i Kamil Pril (Cekcyn) – asystenci.