Aktualności

Dzień dobry Trenerze,

W związku z rozpoczynającymi się działaniami w ramach nowego projektu PZPN – Mobilnej Akademii Młodych Orłów chcielibyśmy zaprosić na szkolenie o temacie „Piłka nożna bez dyskryminacji”, które odbędzie się w dniu 02.04.2019 roku w godzinach 16:00-19:00 na obiekcie: MLKS Tucholanka Tuchola ul. Warszawska 17.

Celem szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji w zakresie treningu dla dzieci i młodzieży oraz monitoring wyróżniających się zawodników w danym powiecie.

Szkolenie jest bezpłatne i  składa się z części teoretycznej, treningu pokazowego oraz gry selekcyjnej – szczegóły znajdują się na załączonym plakacie.

Udział w szkoleniu prowadzonym przez Mobilne Akademie Młodych Orłów będzie brany pod uwagę przy przedłużaniu licencji Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B oraz PZPN A.

Warunkiem uzyskania certyfikatu a tym samym zaliczenia szkolenia Mobilnego AMO w poczet godzin do licencji jest zapisanie się uczestnika na szkolenie przez portal PZPN24.

Osoby, które nie zdążą potwierdzić swojej obecności mogą również brać udział w szkoleniu.

Szkolenie skierowane jest zarówno do trenerów, nauczycieli w-f, rodziców, oraz osób zainteresowanych tematyką piłki nożnej.

 

Pozdrawiam

Krzysztof Jabłoński

Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. kujawsko-pomorskie

 

M: +48 501 559 130

E: krzysztof.jablonski@pzpn.pl