Aktualności Piłka nożna

W sześciu meczach 15 punktów Tucholanki II Bór Tuchola! 9 pkt. młodziczki D2 i 6 pkt. młodziczki D1

Piłka nożna kobiet – młodzik D2 i D3

Młodzik D2, III liga grupa 1

Tucholanka II Bór Tuchola – Wisła Gruczno 4:1 (1:0)

Laura Włoch (5, 59), Wiktoria Szymańska (49,54) – Jakub Banach (56). Sędziował Pajonkowski (Śliwice)

Tucholanka II Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Kamila Podlewska, Paulina Kamińska, Nikola Rossek, Oliwia Sikorska, Patrycja Gwizdała, Patrycja Borucka, Laura Włoch, Małgorzata Reichelt. Na zmiany wchodziły: Zuzanna Nowacka, Wiktoria Cybulska, Amelia Kiżewska, Dominika Rossek, Alicja Kłosowska – Szocińska, Paulina Kałużna, Antonina Gwizdała, Michalina Czerwińska. Trener Marek Zienkiewicz.

Pierwsza połowa początkowo wyrównana a zbiegiem czasu uwidaczniała się przewaga dziewczyn nad chłopcami z Gruczna. Prowadzenie w 5 minucie wywalczyła Laura Włoch. Po zmianie boisk zaznaczyła się znaczna przewagą dziewcząt, która zdecydowanie atakowały bramkę Wisły z czego padły trzy kolejne bramki w wykonaniu Wiktorii Szymańskie w 49 i 54 minucie. Jednak dwie minuty później zespół wyj kor\zystał błąd w obronie tucholanek i zdobył kontaktową bramkę. Ostatnie słowo w tym meczu miała jednak Laura Włoch, która p[podwyższyła na 4:1 i takim rezultatem zakończył się mecz. Tucholanki wygrały pewnie i co ważne na to zasłużyły.

Tucholanka II Bór Tuchola – Fala Świekatowo 5:1 (2:0)

Laura Włoch (22), Patrycja Gwizdała (29. 46, 56), Dominika Rossek (60) – Bartosz Szatkowski (44). Sędziował Kowalski (Raciąż).

Tucholanka II Bór Tuchola grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Nikola Rossek, Małgorzata Reichelt, Kamila Podlewska, Paulina Kamińska, Patrycja Gwizdała, Laura Włoch, Oliwia Sikorska, Paulina Kałużna. Na zmiany wchodziły: Zuzanna Nowacka, Alicja Kłosowska – Szocińska, Wiktoria Szymańska, Antonina Gwizdała, Dominika Rossek, Michalina Czerwińska, Wiktoria Cybulska, Patrycja Borucka. Trener Marek Zienkiewicz.

Tak jak w poprzednich spotkaniach  początek wyrównany z optyczną przewagą w polu tucholanek. Pierwsza bramka padła dopiero w 22 minucie, gdzie Laura Włoch nie dała szans bramkarzowi Fali. Siedem minut później swój popis strzelecki zainicjowała Patrycja Gwizdała, która zdobyła trzy kolejne bramki w 29, 46 i 56 minucie. Natomiast bramkę straciły tucholanki w 44 minucie, której strzelcem był Bartosz Szatkowski. Wynik meczu ustaliła w 60 minucie Dominika Rosek a mecz zakończył się pewną wygraną i zasłużoną 5:1.

Rawys Raciąż – Tucholanka II Bór Tuchola 3:7 (0:3)

Remigiusz Janeczek (32), Antoni Eliasz (47), Fabian Muzolf (60+1) – Dominika Rossek (6), Laura Włoch (7, 44), Nikola Rossek (31), Patrycja Gwizdała (22, 52, 54). Sędziował Kowalski (Raciąż).

Tucholanka II Bór Grała w składzie: Zuzanna Nowacka – Nikola Rossek, Małgorzata Reichelt, Kamila Podlewska, Patrycja Gwizdała, Patrycja Borucka, Paulina Kamińska, Oliwia Sikorska, Laura Włoch. Na zmiany wchodziły: Amelia Kiżewska, Dominika Rossek, Alicja Kłosowska Szocińska, Paulina Kałużna, Wiktoria Szymańska, Antonina Gwizdała, Martyna Kuczyńska. Trener Paweł Sząszor.

W tym spotkaniu cały mecz rozegrała w bramce Tucholanki II Bór Zuzanna Nowacka. Już w 6 minucie prowadzenie dla Tucholi zdobyła Dominika Rossek a minutę później podwyższyła na 0:2 Laura Włoch. Na 0:3 podwyższyła Patrycja Gwizdała i z takim rezultatem piłkarki zeszły na przerwę. Po zmianie boisk na 0:4 podwyższyła Nikola Rossek. Natomiast gospodarze po strzale Remigiusza Janeczka zdobyli kontaktową bramkę. Po stracie bramki strzelonej przez Laurę Włoch w 44 minucie gospodarze znowu poderwali się do walki i trzy minuty późnie drugą bramkę zdobył Antoni Eliasz. Patrycja Gwizdała znowu miała swój moment gry gdzie zdobyła kolejne dwie bramki i tucholanki prowadziły 2:7. Jednak w końcówce spotkania Fabian Muzolf zmniejszył rezultat do 3:7. Wygrana tucholanek w pełni zasłużona.

Młodzik D1, grupa 2

Tucholanka II Bór – Victoria Koronowo 1:3 (0:1)

Laura Włoch (40) – Ksawery Tomaszewski (6), Wiktor Zygmunt (33), Kacper Kowalkowski (39). Sędziował Kowalski (Raciąż).

Tucholanka II Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Kamila Podlewska, Martyna Rekowska, Wiktoria Wytrążek, Antonina Gwizdała, Patrycja Borucka, Dominika Rossek, Laura Włoch. Na zmiany wchodziły: Alicja Kłosowska – Szocińska, Oliwia Koczalska, Paulina Kałużna, Michalina Czerwińska. Trener Paweł Sząszor.

W tym spotkaniu drużyna Tucholanki II Bór zagrała w mocno osłabionym składzie, bowiem nie grały cztery kadrowiczki (turniej U-15 w Łomży). Już od pierwszych minut przewagę posiadała Victoria i ona nadawała tempo gry a co za tym idzie padały bramki. Pierwszy gol dla przyjezdnych padł w 6 minucie po strzale Ksawerego Tomaszewskiego. Wynik 0:1 utrzymał się w tej części spotkania. Po zmianie boisk znowu tucholanki zagrały fatalnie i popełniły dwa rażące błędy w obronie. Po 39 minutach Victoria prowadziła już 0:3. Dopiero po stracie trzeciej bramki tucholanki nareszcie zaczęły grać i w krótkim Czesie zdobyły kontaktowego gola po strzale Laury Włoch. Niestety, sama gra nie wystarczy, ale trzeba strzelać bramki a to w tym meczu nie działało. Były akcje, było dużo gry ale skutecznością tucholskie piłkarki nie grzeszyły. Mecz zakończył się porażką 1:3.

Tucholanka II Bór – Cis Cekcyn 6:3 (2:0)

Paulina Kamińska (9), Laura Włoch (23,56), Paulina Kałużna (31), Patrycja Gwizdała (35), Oliwia Sikorska (43) – Szymon Łepek (38,40), Kajetan Lipkowski (42). Sędziował Górecki (Cekcyn).

Tucholanka II Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Paulina Kamińska, Nikola Rossek, Małgorzata Reichelt, Wiktoria Wytrążek, Antonina Gwizdała, Patrycja Gwizdała, Laura Włoch, Oliwia Sikorska. Na zmiany wchodziły: Dominika Rossek, Martyna Rekowska, Paulina Kałużna, Patrycja Borucka, Oliwia Koczalska. Trener Marek Zienkiewicz.

Od początku spotkania piłkarki z Tucholi zaznaczyły swoją przewagę i zdobyły dwie bramki za sprawą Pauliny Kamińskiej (piękne uderzenie z dystansu przy dolnej części prawego słupka bramki) i Laury Włoch w 23 minucie. Z przewaga dwóch bramek zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po wejściu na murawę i rozpoczęciu drugiej części w 31 minucie trzecią bramkę strzeliła Paulina Kałużna. Cztery minuty później Patrycja Gwizdała podwyższyła na 4:0. Trzy minuty później Szymon Łepek zdobył kontaktową bramkę po ładnej akcji rzutu rożnego. Dwie minuty dalej Szymon Łepek zdobył drugą bramkę dla Cisa. Nie minęła minuta a piękną bramką mogła popisać się Oliwia Sikorska na 5:2. Jednak goście nie odpuszczali i po minucie trzecią bramkę dla Cisa zdobył w 42 minucie Kajetan Lipkowski. Wynik meczu w 56 minucie na 6:3 ustaliła Laura Włoch. Wygrana zasłużona, ale trochę zaniepokoiło to, że tucholanki tracą zbyt dużo bramek w każdym meczu.

Start Warlubie – Tucholanka II Bór 3:4 (2:2)

Alan Lamek – Damrath (8,60), Jakub Babiliński (13) – Patrycja Gwizdała (24), Laura Włoch (16,44,55). Sędziował Reszke (Nowe).

Tucholanka II Bór grała w składzie: Oliwia Radziejewska – Paulina Kamińska, Nikola Rossek, Kamila Podlewska, Wiktoria Wytrążek, Patrycja Gwizdała, Oliwia Sikorska, Laura Włoch, Dominika Rossek. Na zmiany wchodziły: Zuzanna Nowacka, Martyna Rekowska, Oliwia Koczalska, Alicja Kłosowska – Szocińska, Paulina Kałużna, Antonina Gwizdała, Patrycja Borucka. Trener Paweł Sząszor.

Było to bardzo trudne spotkanie na murawie z chłopcami Startu Warlubie. Już po 13 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po strzałach Alana Lamka – Damratha i Jakuba Babilińskiego. To zupełnie zaskoczyło piłkarki Tucholanki Bór. W 16 minucie Laura Włoch zdobyła kontaktowego gola. Osiem minut później Patrycja Gwizdała wyrównała na 2:2 i z takim rezultatem piłkarki zeszły na przerwę. Po zmianie stron piłkarki z Tucholi grały swoją piłkę i w 44 minucie Laura Włoch strzeliła na prowadzenie 2:3. Po kolejnych 11 minutach Laura Włoch po raz trzeci umieściła w siatce gospodarzy piłkę i było już 2:4. Jednak gospodarze nie odpuszczali i można powiedzieć, że w ostatnie akcji meczu 60 minuta Alan Lamek DamratH umieścił piłkę w bramce tucholanek i mecz zakończył się zwycięstwem Tucholanki II Bór Tuchola 3:4. I znowu zasłużone zwycięstwo, ale ze stratą zbyt dużo bramek.

1 Krajna Sępólno Krajeńskie 9 25 45:8
2 Tucholanka II Bór Tuchola 9 18 41:19
3 Victoria Koronowo 7 17 29:9
4 Kamionka Kamień Krajeński 7 13 25:15
5 Cis Cekcyn 9 12 21:29
6 Start Warlubie 8 6 26:30
7 Czarni Lniano 7 3 12:43
8 Olimp Jeżewo 8 0 6:52